Träffar: 4510   « Föregående 1 2 3 [4] 5 6 ... 226 Nästa »

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1924

Konst & antikviteter / Skulpturer Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:32:00

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1923

Guld / Ringar Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:31:30

Fat,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1922

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:31:00

Vas, Göte Augustsson (1917-2004), Ruda Glasbruk, blå glasmassa, höjd 22cm, invändig smuts

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1921

75 kr

Stänger: 2024-06-02 12:30:30

3 Dricksglas / Highballglas,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1920

Keramik, porslin & glas / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:30:00

4 Dricksglas / Highballglas,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1919

Stänger: 2024-06-02 12:29:30

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1918

Klockor / Herrur Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:29:00

4 Dricksglas / Highballglas,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1917

Stänger: 2024-06-02 12:28:30

4 Dricksglas / Highballglas,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1916

Stänger: 2024-06-02 12:28:00

2 Ljusstakar, mässing, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, modellnummer L125, repor, höjd 4,2cm

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1915

150 kr

Möbler & design / Belysning Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:27:30

Skulptur, design Bodrul Khalique för IKEA, svartpatinerad metall, etikettmärkt, höjd 43cm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1914

Stänger: 2024-06-02 12:27:00

Skulptur, design Bodrul Khalique för IKEA, svartpatinerad metall, omärkt, höjd 25cm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1913

Stänger: 2024-06-02 12:26:30

Skulptur, design Bodrul Khalique för IKEA, svartpatinerad metall, etikettmärkt, höjd 32cm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1912

Stänger: 2024-06-02 12:26:00

Skulptur, design Bodrul Khalique för IKEA, svartpatinerad metall, etikettmärkt, höjd 29cm, smärre slitage

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1911

Stänger: 2024-06-02 12:25:30

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1910

350 kr

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:25:00

Skulptur

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1909

300 kr

Stänger: 2024-06-02 12:24:30

Herrur Certina Certidate 14K Ø34mm, boett nr 852.3363.65, manuell uppdragning, datum, plexiglas, orginalband samt spänne, visst slitage, 34,3g (bruttovikt) ca 1960/70-tal med originalask

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1908

Stänger: 2024-06-02 12:24:00

Vas,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1907

225 kr

Budledare: stadium80 Antal bud: 6

Stänger: 2024-06-02 12:23:30

Dosa, Lars Holmström Arvika, dekor av hjärtan i relief, höjd 3,5, diameter 8,5cm

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1906

100 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Möbler & design / Övrigt Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:23:00

4 Dricksglas / Highballglas,

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1905

Stänger: 2024-06-02 12:22:30